1986 yılından bu güne Kocaeli’nde kurulmuş olan Martur, Marmara turizm, Efeler turizm Hac ve Umre, Efe Tur otobüs işletmeciliğinin eski sahibi rahmetli Mehmet Sadık EFE ‘nin Profesyonel Ekibinin öğrendiklerini, onun öğrettiği şekilde hizmet etmek için 2006 yılında Turindex Turizm ( Timm Pro Turizm Dan. ve Tic. Ltd. Şti.) firması kuruldu.

Turizm sektöründe tecrübeli, geniş ve dinamik bir ekip ile çalışmalarını sürdüren Turindex Turizm güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışı ile yıllardır sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Turindex, uzman kadrosu ile Hac ve Umre Organizasyonu, Yurtiçi ve Yurtdışı uçak bileti satışı, Kültur Turları, Yurtiçi ve Yurtdışı Tatil organizasyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Turindex, organizasyon programlarıyla’da Çalışmalarına devam ediyor. Son yıllarda toplumumuzda yaşanan dini bilinçlenme, hayatımızın her anına girmeye başladı. Bu değişime paralel olarak insanımız tatilini dini değerlere uygun bir şekilde yapmaya çalışıyor ve bizlerde bu yönelişe katkı sağlamak adına hizmet vermeye çalışıyoruz.

Turindex olarak farklı ve ulusal boyuttaki hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ilkelerimiz doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri, sizlere yansıtabilmekten dolayı mutluluk ve kıvanç duymaktayız.

Kalite Politikamız

Turindex Turizm uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 1986'dan beri liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.  

Vizyonumuz

Turindex tüm Türkiye’yi Umre’ye, Hac’a ,islami otellere göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Turindex her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Turindex öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

 

التاسيس و البدايات

تأسست مجموعة شركاتنا ( مرمرة للسياحة . Turindex tourism .Efetur  ) منذ عام 1986،في كوجلي للسياحة الحج والعمرة ، بالتعاون مع المالك السابق لشركة Efe tour bus الراحل محمد صادق .

لدينا خبرة واسعة في قطاع السياحة  ولدى Turindex وفريق ديناميكي الذين اعتادوا على العمل مع خدمة موثوقة وعالية الجودة ورضا العملاء مستمرة لخدمتك لسنوات. تواصل Turindex عملها مع تنظيم الحج والعمرة مع موظفيها الخبراء ، ومبيعات الرحلات الداخلية والدولية ، وجولات الثقافة ، وتنظيم العطلات المحلية والدولية.

تواصل Turindex العمل مع البرامج التنظيمية. في السنوات الأخيرة ، بدأ الوعي الديني في مجتمعنا يدخل كل لحظة من حياتنا. وبالتوازي مع هذا التغيير ، يحاول شعبنا جعل عطلته وفقا للقيم الدينية ، ونحن نحاول العمل على المساهمة في هذا التوجه.

كما  اننا في  Turindex ، سعداء وفخورون بأن نكون قادرين على عكس الخدمات التي نقدمها لك وفقا لمبادئنا المختلفة والوطنية لفهم الخدمة ورضا العملاء.

سياسة الجودة

الموظفين الخبراء الشرعيين وتوقعات العملاء المهنية من خلال تلبية المتطلبات التنظيمية واستكمال الهيكل والتكنولوجيا والموارد البشرية والاستثمارات في البنية التحتية واعتماد التحسين المستمر من خلال تطبيق العميل كضيوف في جميع الأوقات ، ويهدف رضا العملاء بنسبة 

رؤيتنا

تواصل Turindex 100 عملها لإرسال الحجاج و المعتمرين من جميع  انحاء تركيا إلى الحج و العمرة ضمن الفنادق الإسلامية وضمان رضا العملاء بنسبة ٪.

البعثة

Turindex لديها هيكل مفتوح دائما للتغيير والابتكار ويعمل الموجهة نحو العملاء. Turindex هو في المقام الأول للعملاء. وهي تهدف إلى إحداث فرق في عملها من خلال إتاحة جميع فرص التكنولوجيا لعملائها وموظفيها. يحاول دائما أن يكون المشغل السياحي المفضل من قبل العميل والموظف.

 

Uçak Bileti / Tatil & Turlar / Hac-Umre-Kudüs Organizasyonu / Vip Transfer / Vize Hizmetleri

TURindex | Ömerağa Mh. Tekel Geçidi Sk. No:3 Kat:1 İzmit/KOCAELİ | +90 850 888 0 849